Bizi Takip Edin

Uzun yıllar yeni yapı ürünleri ve çözümleri geliştiriyoruz. Performansı, güvenliği ve karlılığı artıran katma değerli çözümler için tercih ediliyoruz. İnşaatçılardan mimarlara bayilerden ve ev sahiplerine kadar olağanüstü ürün performansı ve benzersiz destek sunuyoruz.

Performansı, güvenliği ve karlılığı artıran katma değerli çözümler.

 

Kereste

Hassas ve kontrollü

Kaliteli ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak tutarlı bir şekilde sunmak için çalışıyoruz. Kereste ürünlerimiz ve hizmet tekliflerimizle bir adım öne geçin.

Ahşap Panel

Zaman ve malzemeden tasarruf

Paneller, uluslararası kabul gören masif panel üretim tekniğine uygun olarak üretilmekte, TSE standartlarında sınıflayıp müşterilerimize sunmaktayız.

Lamine Ahşap

İhtiyacınıza Göre

Lamine ahşap, kontrollü endüstriyel koşullarda ve özel bağlayıcılarla çeşitli boyutlarda yapıştırılmış ve bağlı bağımsız ahşap katmanlardan oluşur.

Thermowood®

Isıl işlem görmüş ahşap

Isıl işlem görmüş ahşap ürünler, normal ahşap ürünlere kıyasla çok daha yüksek dayanıklılığa ve boyutsal stabiliteye sahiptir.

Pelet

Doğa dostu enerji

Pelet genel olarak ağaç, odun, talaş, yonga, yaprak, kabuk, dal ve benzeri orman atıkları, kapak, tahta parçası, talaş, takoz gibi atıkların kurutulup, öğütüldükten sonra yüksek basınç altında sıkıştırılması sonucunda elde edilen yakıttır. Küçük silindirik bir forma sahip olan genellikle 6-10 mm çapında ve 10-50 mm arasında uzunluğu olan, sıkıştırılmış; talaş, odun yongaları, ağaç kabuğu, zirai ürünler, ekinlerin sapları, fındık, badem, ceviz kabukları gibi doğal ürün ve atıklardan elde edilen bir yakıt olarak da ifade edilebilir.