Bizi Takip Edin

Ahşap panel, çok hassas bir üretim süreci ile üretilen mükemmel bir endüstriyel üründür. Yüksek kaliteli kereste seçerek başlayan üretim, doğru kurutma ile devam eder. Dikkatle işlenen, doğru olarak sınıflandırılan çıtalar sonunda yapıştırılır ve preslenir. 128 cm boyuta kadar çok amaçlı masif paneller. genişlik, 445 cm. uzunluk ARIN tesislerinde üretilmektedir.

Ladin

Ladin, ahşap yapı kolon-kirişlerinde, masif panel üretiminde, marangozluk işleri ve doğramalarda, kutu ve sandık yapımında, müzik aletlerinde, tel direği, maden direği, ambalaj ve kağıt, lif odunu, kontrplak yapımında, gemi direği yapımlarında kullanılır.

Sarıçam

Sarıçam, binalarda kapı, pencere, doğrama, köprü inşaatı, uçak ve gemi güverte döşemeleri, kısacası ağaç malzemenin kullanılabileceği her yerde değerlendirilebilir.

Kayın

Kayın, masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, ve masif panel üretiminde kullanılır.

Meşe

Meşe, masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, alet sapları, fıçı, vagon, araba, gemi, kayık, köprü ve iskele ayakları, demiryolu traverslerinde kullanılır.

Kestane

Kestane, masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, alet sapları, fıçı, vagon, araba, gemi, kayık, köprü ve iskele ayakları, demiryolu traverslerinde kullanılır.

İroko

İroko yüksek kalitede masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, yat mobilyalarında, güverte kaplamasında ve bahçe mobilyalarında kullanılır.

Meranti

Meranti yüksek kalitede masif ve kaplaması mobilya üretiminde, dekorasyon uygulamalarında yapıların dış ve iç bölümlerinde, kapı, merdiven, döşeme kaplamasında, parke yapımında, decklerde, yat mobilyalarında ve güverte kaplamasında, bahçe mobilyalarında kullanılır.

THERMOWOOD®

Thermowood, ısıl işlemli doğal ahşaptan üretilmiş üstün panellerdir. Dış ortam şartlarına, yağmur ve güneşe çok dayanıklıdır.

Finger Joint

Yapıştırılmış olan iki ahşap parçasında bir dizi tamamlayıcı, birbirine geçen profil kesilerek yapılan bir ahşap eklemidir. Eklemin enine kesiti, iki el arasında parmaklarının birbirine kenetlenmesine benzer, bu nedenle “finger joint” adını almıştır.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?