Bizi Takip Edin

Neler
Sunuyoruz

Global Dünyada

Ahşap ürünlerimiz insanların ailelerini büyüttüğü evler inşa eder ve hayatı iyileştirmeye yardımcı olur. Bireylere ve ticari pazarlara hizmet vererek, çok çeşitli yapısal malzemeler sunmakta ve tasarımdan montaja kadar kesintisiz ahşap yapı çözümleri sunmaktayız.

Markamız

Dünyadaki en sürdürülebilir, çok yönlü kaynağı yönetiyoruz ve dünyanın önde gelen kereste, mermer ve orman ürünleri şirketi olmak için birlikte çalışıyoruz.

Projeler

Çeşitli, heyecan verici, temiz ve sağlıklı doğal ortamlar, uygun fiyatlı yapılar ve makul yaşam maliyetleri bulunduğumuz alanları yaşamak için harika yerler haline getirmektedir.

Ürünler

İnsanların ihtiyaç duyduğu ürünleri üretmek için ağaçları ve doğal taşları sunuyoruz. Bu uzmanız ve kaynaklarımız sonsuza dek sürecek şekilde yapıyoruz.

Fabrikalar

Ürün çeşitlerimiz, kapasitemiz ve kalitemiz ile global ölçekte başarılı bir şekilde yer almaktayız. Ürünlerimiz arasında dünyanın bütün kıtalarından ürün çeşitleri yer almaktadır.

İthalat & İhracat

Element Global, nitelikli işgücü ve mevcut global ilişkileriyle uluslararası pazarlarda iş geliştirme misyonunu üstlenmiştir. Böylelikle pek çok ürünü de dünya pazarlarıyla buluşturmaktadır.