•  

    0533 264 8952

  •  

    info@elementglobal.com.tr

Pergole Ve Kamelyalar

Pergolalar ve kamelyalar, açık hava mekanlarını düzenleyen ve estetik bir atmosfer yaratan şık yapılar olarak dikkat çeker. Pergolalar genellikle ahşap veya metal iskeletlerden oluşan açık çatılardır ve genellikle bahçe veya teras alanlarına gölge sağlamak için kullanılır. Bu yapılar, zarif tasarımları ve yatay destek elemanlarıyla göze çarpar, aynı zamanda bitki örtüsü veya asma bitkiler için mükemmel destekler sunar.

Kamelyalar, genellikle dört açık yüzeye sahip, geniş ve açık bir yapıdır. Genellikle ahşap, metal veya PVC malzemelerden yapılır. Kamelyalar, bahçelerde, parklarda veya geniş arazilerde dinlenmek, piknik yapmak veya keyifli sohbetler için ideal bir ortam sağlar. Kamelyaların tavanı, güneşten ve hafif yağmurdan koruma sağlarken, açık tasarımıyla da açık havanın keyfini çıkarmak mümkündür.

Her iki yapı da açık hava etkinlikleri, bahçe partileri veya sadece doğayla iç içe olma amacıyla kullanılabilir. Ayrıca, pergolalar ve kamelyalar, ev sahiplerine kişisel zevklerine ve tasarım tercihlerine uygun olarak özelleştirilebilir. Bu yapılar, açık hava mekanlarını güzelleştirirken, aynı zamanda fonksiyonel ve keyifli bir kullanım sağlar, böylece kullanıcılar güzel hava koşullarının tadını çıkarabilirler.

Aklınıza takılan bir soru var mı ?